نظرسنجی
نظر شما در رابطه با ارائه خدمات شرکت چگونه است؟
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 413219
  • بازدید امروز : 103
  • بازدید این ماه : 8271
مهندسین مشاور پارسه ، فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه طراحی های معماری و سازه و تاسیسات برق و مکانیکی آغاز نموده و در سال 1387 به موجب پروانه اشتغال به شماره 00209-10-2 با نام رسمی عمارت سازان جهان فعالیت خود را ادامه داد. این مجموعه در سال 1388 با تاسیس مشاور دیگری با نام ایده پردازان هستی  با پروانه اشتغال به شماره  00325-10-2 مجموعه خود را گسترش داد و در سال 1389 مشاور دیگربا نام دامون آرکا  به شماره پروانه اشتغال 00468-10-2 را به ثبت رساند و به تازگی با تاسیس شرکت جدید با نام عمارت سازان فلات در تاریخ 1393/08/14 و به شماره ثبت 462871 فعالیت خود را در زمینه کلیه پروژه های اجرایی عمرانی اعم از بتنی ، فلزی ، آسفالت ساخت راه و باند ، سد سازی ، کانال و تونل سازی ، ابنیه سبک و سنگین ، تهیه و نصب کفپوش های بتنی و همچنین ساخت انواع خانه های پیش ساخته فایبر بتون ، مشارکت در ساخت و ساز و ارائه کلیه خدمات شهری من جمله : احداث آبنما، رنگ آمیزی و زیبا سازی معابر ساخت و ساز و .... آغاز نموده است .
مجموعه پارسه ، هم اکنون دارای 2 شعبه در تهران می باشد که شعبه شماره 1 در منطقه جنت آباد و شعبه دوم این شرکت در منطقه زعفرانیه مستقر می باشد. این مهندسین مشاور ، از کادری مجرب و متخصص در زمینه خدمات مهندسی برخوردار بوده و با تکیه بر دانش بیش از یک دهه خود ، آمادگی همکاری با کارفرمایان محترم را دارا   می باشد.
شرکت عمارت سازان جهان در راستای مشاوره،طراحی ، نظارت و استقرار نظام مدیریت کیفیت ، بر مبنای قوانین و استانداردهای منطبق با سازمان نظام مهندسی و شهرداری های تهران ، خود را متعهد به برآورده سازی الزامات و خواسته های متقاضیان و مشتریان نموده تا بتواند در مسیری موفق به این مهم نایل آید.

 

  از ویژگیهای برجسته این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:    
     دارای انسجام بسیار زیاد
     منعطف با آیین نامه ها و ضوابط جدید شهرداری ها و سازمان نظام مهندسی
     بهره مند از فناوری روز
     بهره مند از مدیریتی با ظرفیت راهبردی و رهبری بالا
     متعهد به تامین انتظارات مشتریان
     نوآوری و خلاقیت در جهت ارائه پلان های مدرن و به سبک روز
صمیمانه علاقه مندیم که بدانید از افتخارات مهم شرکت عمارت سازان جهان حضور مهندسین و متخصصین بنام و مشهور است که این تضمین عینی اطمینان شما از کیفیت خدمات ارائه شده می باشد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  آشنایی با مدیر عامل:
مهندس علیرضا یوسفی امین  در سال1359 و در خانواده ای فرهنگی در شهر تهران چشم به جهان گشود، ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات متوسطه در این شهر در سال 1377 در رشته عمران دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب پذیرفته شد و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی در این دانشگاه ادامه داد . وی در حدود 10 سال است که شرکت مهندسین مشاورپارسه را تاسیس کرده و در حال حاضر به عنوان مدیر عامل شرکت عمارت سازان جهان به رسمیت مشغول به فعالیت است، همچنین همکاری خود را طی این مدت با  سازمان نظام مهندسی استان  به حفظ کرده است.ایشان با  هدف نگاشتن تجربیات و ارائه خدمات مهندسی و مشاوره در همین باب و نشرمقلات به روز  سایر اشخاصی که در این زمینه فعالیت میکنند این وبلاگ را بنا نموده اند .


 

  پیام مدیرعامل:
مدیریت قدرت نفوذ در رفتار دیگران است ولی همواره قبل از مدیریت بر دیگران، مدیریت بر خویشتن راباید ساخت.ما همواره موظفیم تا ضمن تامین اعتماد مشتریان به همگان اعلام داریم موفقیت ما در گروموفقیت همکاران و تمامی کسانی است که با آنان در ارتباطیم . با این تفاسیر هیچ مدیری موفق نمیشود و موفق باقی نمی ماند مگرآنکه از فرصت های همکاری های صمیمانه، بهره برداری نماید و همیشه آماده باشد تا اگر کسی ایده تازه و بهتری پیشنهاد کرد آن را جایگزین ایده قدیمی خود کند زیرا کسی که انتقاد پذیر نیست راه یادگیری را بر خود بسته است، همانطور که حضرت امیرالمومنین (ع) میفرمایند: از تجارب و اندرزها پند بگیر و از آنها بهره برداری کن تا دچار نقص نشوید.و در آخر صمیمانه از تمامی کارکنان جوان و فرهیخته شرکت میخواهم ضمن تکریم و احترا م به مشتری در قالب ارائه خدمات به روز و حفظ زمان از هیچ تلاشی دریغ نکنند وخاطر نشان کنم(( باهم بودن ،آغاز وبا هم ماندن، پیشرفت و با هم کار کردن، موفقیت است.))
با آرزوی سعادت و سلامت
مدیر عامل شرکت عمارت سازان جهان
درحال بارگزاری